close
تبلیغات در اینترنت
مرگ و خاکسپاری یک نفر در اصفهان به علت بیماری تب کریمه کنگو + دانلود فیلم و عکس po pop
loading...

جدید 96 | عکس،دانلود،فیلم

برچسب ها:مرگ یک نفر بخاطره تب کریمه کنگو ,خاکسپاری یک نفر در اصفهان به علت بیماری تب کریمه کنگو,مرگ یک نفر در اصفهان به علت بیماری تب کریمه کنگو,درگذشت یک نفر در اصفهان به علت بیماری تب کریمه کنگو,بیماری تب کریمه کنگو , تب کریمه , تب کریمه در اصفهان , تب کریمه کنگو , تب کریمه کنگو در…

مرگ و خاکسپاری یک نفر در اصفهان به علت بیماری تب کریمه کنگو + دانلود فیلم و عکس

admin یکشنبه 07 خرداد 1396 نظرات ()

برچسب ها:مرگ یک نفر بخاطره تب کریمه کنگو ,خاکسپاری یک نفر در اصفهان به علت بیماری تب کریمه کنگو,مرگ یک نفر در اصفهان به علت بیماری تب کریمه کنگو,درگذشت یک نفر در اصفهان به علت بیماری تب کریمه کنگو,بیماری تب کریمه کنگو , تب کریمه , تب کریمه در اصفهان , تب کریمه کنگو , تب کریمه کنگو در اصفهان , تب کنگو , تب کنگو در اصفهان,تب کریمه کنگو,فیلم خاکسپاری یک نفر در اصفهان به دلیل بیماری تب کریمه کنگو

 

 یک نفر در اصفهان به دلیل بیماری تب کریمه کنگو درگذشت

 

فیلم خاکسپاری یک نفر در اصفهان به دلیل بیماری تب کریمه کنگو مراسم خاکسپاری و دفن فرد مبتلا به بیماری تب کریمه کنگو توسط پرسنل شبکه بهداشت و بدون حضور مردم اتفاق افتاد.

به تمام مردم اطلاع رسانی کنید اگر گوشت گرم می خرید به مدت دو روز در فریز یخچال نگهداری کنید و دارای نشان استاندارد وزارت بهداشت باشد.

توجه… هشدار درباره یک بیماری در فصل گرما/خرید گوشت‌ بدون مهر دامپزشکی ممنوع/مشاهده چهار مورد مشکوک و جدید تب کریمه کنگو در استان اصفهان

دکتر محمد مهدی گویا، رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت :

تب کریمه کنگو یکی از مهم‌ترین بیماری‌های ویروسی است که از حیوان به انسان منتقل می‌شود. این بیماری خطرناک است و فرد مبتلا به آن ممکن است تا ۳۰ درصد موارد جان خود را از دست دهد، حتی اگر درمان شود.

یکی از راه‌های انتقال آن نیز از طریق گزش کنه‌ای است که روی بدن حیوان آلوده به خصوص دام‌های اهلی مانند گوسفند و بز وگاو زندگی می‌کند. این ویروس وارد بدن دام شده و بعد با گزش باعث ابتلای فرد به بیماری می‌شود.

بنابر اعلام مرکز مدیریت بیماری‌ های واگیر وزارت بهداشت، این بیماری که سال گذشته سه فوتی در کشور به جای گذاشت در دام علایم خاصی ندارد و از ظاهر دام نمی‌توان متوجه وجود ویروس شد . شایع‌ ترین راه انتقال آن نیز ذبح غیربهداشتی دام بویژه در مناطق روستایی است. به همین دلیل دکتر گویا تاکید می‌کند که خرید گوشت از منابع نامطمئن مانند کنار خیابان، جاده و کشتار غیرمجاز و … مردم را در معرض ابتلای به تب کریمه کنگو قرار می‌دهد. به همین دلیل گوشت باید مهر تایید سازمان دامپزشکی را داشته باشد.

نتیجه تصویری برای خاکسپاری یک نفر در اصفهان به دلیل بیماری تب کریمه کنگو

وی ادامه می‌دهد: این بیماری بیشتر یک بیماری شغلی است. کسانی که به صورت مستقیم با دام سرو کار دارند، آن را ذبح می‌کنند، قصاب‌ها و حتی زنان خانه‌دار نیز ممکن است به دنبال تماس با دام تازه ذبح شده یا گوشت آلوده، مبتلا به این عفونت‌ شوند. همچنین کسانی که در معرض خون و ترشحات بدنی فرد بیمار قرار دارند مانند پزشکان و کادر درمانی نیز در معرض ابتلا هستند. در کشور ما هر سه راه انتقال این بیماری تا به حال مشاهده شده است. این بیماری معمولا در فصل بهار و تابستان شایع است، اما در تمام فصول سال ممکن است مشاهده شود.

تب کریمه کنگو واکسنی برای پیشگیری ندارد و مهم‌ترین نکته برای این کار رعایت نکات بهداشتی توسط کسانی است که دام نگهداری می‌کنند، در کشتارگاه‌ها و دامداری‌ها کار می‌کنند و زنان خانه‌داری که گوشت خریداری می‌کنند.

کارشناسان توصیه می‌کنند که روستاییان هنگام تماس با دام از کندن کنه‌های روی بدن دام خودداری کنند. همچنین لباس‌های خود را پس ازخروج از اصطبل و محل نگهداری دام‌ها تعویض کنند و دست و صورت خود را با آب وصابون بشویند؛ چراکه دام بیمار خطر انتقال بیماری‌های بسیاری را دارد.

تب کنگو چهار نفر را در اصفهان مبتلا کرد / با این هشدارها سایه ...

www.rokna.ir/.../267709-تب-کنگو-چهار-نفر-را-در-اصفهان-مبتلا-کرد-با-این-هشدارها...

۱ روز پیش - ... تب کریمه کنگو در اصفهان مشاهده شده است و یک نفر نیز در پی این بیماری جان باخت. ... از مرگ یک نفر بر اثر بیماری تب کریمه کنگو افزود: با توجه به اینکه هنوز ... به صورت قطعی گفت که دلیل مرگ وی مربوط به تب کریمه کنگو بوده است. .... یک قاتل که صبح دیروز در کرج اعدام شد; ۱۹:۱۱ فیلم مراسم خاکسپاری شاه ...

فیلم خاکسپاری یک نفر در اصفهان به دلیل بیماری تب کریمه ...

https://bartarina.com › اخبار

۳۷ دقیقه پیش - فیلم خاکسپاری یک نفر در اصفهان به دلیل بیماری تب کریمه کنگو مراسم خاکسپاری و دفن فرد مبتلا به تب کریمه کنگو توسط پرسنل شبکه ...

فوت جوان مبارکه ای چراغ هشدار را روشن کرد/تب تناقض درمیان ...

www.mehrnews.com/.../فوت-جوان-مبارکه-ای-چراغ-هشدار-را-روشن-کرد-تب-تناقض-در...

۱ روز پیش - اصفهان -فوت جوان مبارکه ای براثر تب کنگو اولین جرقه برای جدی ... موارد ایمنی و بهداشتی ازطرف دستگاه های مربوطه در آرامستان شهر دیزیچه خاکسپاری شد. ... وی با اشاره به اخبار منتشر شده از مرگ یک نفر بر اثر بیماری تب کریمه کنگو ... توان به صورت قطعی گفت که دلیل مرگ وی مربوط به تب کریمه کنگو بوده است.

مرگ یک نفر بر اثر تب کریمه در اصفهان - پارس نیوز

www.parsnews.com/بخش...5/449346-مرگ-یک-نفر-بر-اثر-تب-کریمه-در-اصفهان

۳ ساعت پیش - وی با اشاره به اخبار منتشرشده از مرگ یک نفر بر اثر بیماری تب کنگو در مبارکه افزود: با توجه به اینکه هنوز جواب آزمایش این فرد از تهران برای ...

خبرگزاری تسنیم - آخرین جزئیات از مشاهده بیماری تب کنگو ...

https://www.tasnimnews.com/.../آخرین-جزئیات-از-مشاهده-بیماری-تب-کنگو-در-اصفها...

۲ روز پیش - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به تسنیم خبر داد ... در اصفهان گفت: تا کنون ۴ مورد بیماری تب کریمه کنگو در استان اصفهان مشاهده شده است. ... وی با اشاره به اخبار منتشر شده از مرگ یک نفر بر اثر بیماری تب کنگو در مبارکه افزود: با ... نمی‌توان به صورت قطعی گفت که دلیل مرگ وی مربوط به تب کنگو بوده است.

4 مورد بیماری تب کریمه کنگو در استان اصفهان مشاهده‌شده است/ ...

isfahan.farsnews.com/news/13960305000804

۲ روز پیش - به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم ... وی با اشاره به اخبار منتشرشده از مرگ یک نفر بر اثر بیماری تب کریمه کنگو ... به صورت قطعی گفت که دلیل مرگ وی مربوط به تب کریمه کنگو بوده است.

مرگ یک نفر بر اثر تب کریمه در اصفهان - صراط نیوز

www.seratnews.ir/fa/news/364771/مرگ-یک-نفر-بر-اثر-تب-کریمه-در-اصفهان

۳ ساعت پیش - وی با اشاره به اخبار منتشرشده از مرگ یک نفر بر اثر بیماری تب کنگو در مبارکه افزود: با توجه به اینکه هنوز جواب آزمایش این فرد از تهران برای ...

تایید قطعی ابتلای یک نفر به تب کنگو در اصفهان - ایسنا | ...

khabarfarsi.com/u/39022257

۱ ساعت پیش - آخرین وضعیت شیوع بیماری تب کریمه کنگو / مرگ 2 نفر در کرمانشاه و بندرعباس ... بیماری در اصفهان و مرگ یک نفر به دلیل ابتلا به این بیماری به گوش برسد ... رکنا 110 راز مرگ یک کارگر در خاکسپاری آیت الله رفسنجانی چیست؟

کاهش موارد ابتلا به تب کریمه کنگو نسبت به پارسال در ...

khabarfarsi.com/u/39026495

۳۰ دقیقه پیش - تایید قطعی ابتلای یک نفر به تب کنگو در اصفهان ... تا کنون مرگ دو نفر به دلیل این بیماری در بندرعباس تایید شده است. ... و تصویری مبنی بر فوت و خاکسپاری یکی از مبتلایان به تب کریمه کنگو در شهر مبارکه استان اصفهان ...

قربانی گرفتن تب کریمه کنگو در اصفهان - اتاق خبر | خبر ...

khabarfarsi.com/u/39026441

 

۲۹ دقیقه پیش - به گزارش آنا، صبح امروز خبر و تصویری مبنی بر فوت و خاکسپاری یکی از ... این بیماری در اصفهان و مرگ یک نفر به دلیل ابتلا به این بیماری به گوش برسد. ... تب کریمه کنگو CCHF در شهرستان مبارکه اصفهان یک قربانی گرفت!

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
آرشیو

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

Xبستن تبليغات