close
تبلیغات در اینترنت
ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی سال 96-97 | زمان و تاریخ ثبت نام | sanjesh.org po pop
loading...

جدید 96 | عکس،دانلود،فیلم

برچسب ها:ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 96, آزمون کاردانی به کارشناسی 96,زمان آزمون کاردانی به کارشناسی سال 96,زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96-97,دفترچه کاردانی به کارشناسی,ثبت نام کاردانی به کارشناسی 96-97,کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی,زمان آزمون کاردانی به کارشناسی…

ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی سال 96-97 | زمان و تاریخ ثبت نام | sanjesh.org

admin یکشنبه 07 خرداد 1396 نظرات ()

برچسب ها:ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 96, آزمون کاردانی به کارشناسی 96,زمان آزمون کاردانی به کارشناسی سال 96,زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96-97,دفترچه کاردانی به کارشناسی,ثبت نام کاردانی به کارشناسی 96-97,کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی,زمان آزمون کاردانی به کارشناسی 96,نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 96,زمان کنکور کاردانی به کارشناسی 96-97,کاردانی به کارشناسی بدون آزمون,ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 1396,

زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی اعلام شد

 

طبق اعلام مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام دوره های کاردانی به کارشناسی از فردا شروع خواهد شد،داوطلبان تا 13 خردادماه فرصت دارند در این دوره ها ثبت نام کنند.

تاریخ انتشار : 6 خرداد 1396

ثبت نام دوره های کاردانی به کارشناسی از فردا

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز ثبت نام دوره های کاردانی به کارشناسی از فردا، گفت:داوطلبان تا 13 خردادماه فرصت دارند در این دوره ها ثبت نام کنند.

 

دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب اظهار کرد:ثبت نام برای شرکت در آزمون کاردانی کارشناسی ناپیوسته 96 از فردا یکشنبه هفتم خردادماه جاری منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز و در روز شنبه 13 خردادماه جاری پایان می پذیرد.

 

وی در ادامه تصریح کرد:دفترچه راهنمای ثبت نام انتخاب رشته و اطلاعیه تکمیلی آزمون فوق نیز همزمان با ثبت نام از داوطلبان یعنی فردا یکشنبه هفتم خردادماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد:پذیرش در برخی از رشته های آزمون مذکور براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت می پذیرد و اطلاعات کامل در این خصوص در دفترچه راهنمای ثبت نام درجه شده است. همچنین آن دسته از رشته هایی که پذیرش در آنها مطابق مندرجات راهنما (با آزمون) می باشد. این آزمون روز جمعه 13 مرداد 96 برگزار می شود.کاردانی به کارشناسی

 

 

ثبت نام دوره های کاردانی به کارشناسی


نتیجه تصویری برای ن کاردانی به کارشناسی

دکتر توکلی گفت:کلیه داوطلبان متقاضی برای ثبت نام در آزمون دوره های کاردانی و کارشناسی ضرورت دارد در مهلت اختصاص یافته، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه تکمیلی منتشر شده این سازمان در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. همچنین ثبت نام و انتخاب رشته در این آزمون در یک مرحله انجام می شود و داوطلبان باید همزمان با ثبت نام نسبت به درج کدرشته محل های تحصیلی خود در تقاضانامه اینترنتی و با توجه به رشته های اعلام شده در دفترچه راهنما اقدام کنند.

 

به گفته وی، با توجه به اینکه هزینه ثبت نام در دوره های فوق به صورت اینترنتی پرداخت می شود لذا داوطلبان لازم است با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به پرداخت مبلغ 25 هزار تومان به وجه ثبت نام اقدام کنند. همچنین با توجه به اینکه در مراحل مختلف فرآیند این آزمون خدماتی از طریق پیام کوتاه به داوطلبان ارسال می شود، لذا داوطلبانی که تمایل به استفاده از این خدمات هستند باید با انتخاب گزینه مربوط مبلغ 500 تومان نیز پرداخت نمایند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد:ضمناً داوطلبانی که علاقه مند برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی می باشند ضرورت دارد علاوه بر پرداخت هزینه ثبت نام، مبلغ 51 هزار ریال نیز برای شرکت در گزینش رشته های مذکور واریز کنند.

 

 

 

 

منبع : ایسنا

 

کارداني به کارشناسي - سازمان سنجش آموزش کشور

www.sanjesh.org/group.aspx?gid=3

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تاريخ ثبت ‌نام و انتخاب رشته آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1396 · اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور‌ درباره ...

‏ثبت نام · ‏اخبار و اطلاعیه · ‏کارت · ‏اطلاعيه سازمان سنجش آموزش

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی

www.heyvagroup.com/.../دفترچه-ثبت-نام-و-انتخاب-رشته-کنکور-کاردانی-به-کار...

بطور کلی دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 شامل اطلاعات مهمی مانند : شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام ، شرایط وظیفه عمومی برای آقایان ، اطلاعات رشته ...

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - گروه مشاوره هیوا

www.heyvagroup.com/.../ثبت-نام-و-انتخاب-رشته-کنکور-کاردانی-به-کارشناسی.ht...

۲ روز پیش - پس ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 فارغ از اینکه رشته مدنظر شما با آزمون است یا بدون آزمون باید توسط کلیه داوطلبان انجام بگیرد .

زمان برگزاری و ثبت نام کنکور فنی 96 اعلام شد - محصل ایرانی

irmohasel.com › اخبار › اخبار کنکور

۱۵ مهر ۱۳۹۵ - زمان کنکور 96 تاریخ های برگزاری کنکور کاردانی فنی و حرفه ای طبق اعلام ... ثبت‌نام‌ براي‌ شركت‌ در آزمون ‌سال ۱۳۹۶، منحصراً به روش ذيل امكان پذير است: .... ببخشید من تاریخ دقیق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی فنی و حرفه رو ...

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 - صدای مشاور

www.azadazmoon.com › ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد › ثبت نام

۴ روز پیش - داوطلبان گرامی برای آگاهی اززمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

زمان و مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی 95-96 | دانلود ...

newclip.blog.ir/post/زمان-و-مهلت-ثبت-نام-کاردانی-به-کارشناسی-95-96-دانلود-دفترچه

مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 95-96 پیرو اطلاعیه مورخ 1395/03/03 بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ...

کارشناسی پیوسته- کاردانی به کارشناسی - سامانه صدای ...

www.ssmt.ir/news/cat/3/کارشناسی+پیوسته-+کاردانی+به+کارشناسی

1396/2/31, زمان ثبت نام كنكور كارداني به كارشناسي دانشگاه سراسري و آزاد 96- 95. 1396/2/31, منابع آزمون کاردانی به کارشناسی رشته نرم افزار کامپیوتر 95 - 96.

زمان ثبت نام کنکور ( آزمون ) کاردانی به کارشناسی 96-97

www.ssmt.ir/.../کارشناسی...کاردانی+به+کارشناسی/زمان+ثبت+نام+کنکور+%28+آزم...

۷ روز پیش - جهت اطلاع از زمان ثبت نام کنکور ( آزمون ) کاردانی به کارشناسی 96-97 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با. شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید.

آغاز ثبت نام کاردانی به کارشناسی از فردا/پذیرش بدون آزمون ...

www.mehrnews.com/.../آغاز-ثبت-نام-کاردانی-به-کارشناسی-از-فردا-پذیرش-بدون-آزم...

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: متقاضیان شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۵ می توانند به صورت ...

زمان ثبت نام و تاريخ برگزاري آزمون كارداني به كارشناسي ...

roozbeh.ac.ir/pages/RU_news_mess.aspx?selectitemlastnew=d6cbb3a8-c529-436e...

 

ضمناً زمان برگزاري آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته در روز پنجشنبه مورخ ... تا پايان روز چهارشنبه مورخ 96/03/03نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمايند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
آرشیو

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

Xبستن تبليغات