close
تبلیغات در اینترنت
کارت خرید 5 میلیون تومانی به یارانه بگیران + وام 5 میلیونی | شرایط ثبت نام po pop
loading...

جدید 96 | عکس،دانلود،فیلم

برچسب ها:کارت خرید 5 میلیون تومانی,کارت خرید 5 میلیون تومانی به یارانه بگیران, وام 5 میلیونی یارانه بگیران,کارت 5 میلیونی , کارت خرید 5 میلیون تومانی , وام 5 میلیون تومانی , وام 5 میلیونی , یاراکارت اعتباری,کارت خرید ۵ میلیون تومانی به یارانه بگیران + وام ۵ میلیونی,کارت خرید 5 میلیون…

کارت خرید 5 میلیون تومانی به یارانه بگیران + وام 5 میلیونی | شرایط ثبت نام

admin سه شنبه 16 خرداد 1396 نظرات ()

برچسب ها:کارت خرید 5 میلیون تومانی,کارت خرید 5 میلیون تومانی به یارانه بگیران, وام 5 میلیونی یارانه بگیران,کارت 5 میلیونی , کارت خرید 5 میلیون تومانی , وام 5 میلیون تومانی , وام 5 میلیونی , یاراکارت اعتباری,کارت خرید ۵ میلیون تومانی به یارانه بگیران + وام ۵ میلیونی,کارت خرید 5 میلیون تومانی به یارانه بگیران + وام 5 میلیونی,کارت خرید ۵ میلیون تومانی,

کارت خرید 5 میلیون تومانی به یارانه بگیران

دریافت کارت خرید ۵ میلیون تومانی به یارانه بگیران جزئیات دریافت وام ۵ میلیون تومانی با سود ۱۸ درصد با ضمانت حساب یارانه که در ادامه برای شما توضیح داده ایم.

طی سال‌های اخیر نحوه پرداخت وام‌های خرد با تحولات بسیاری همراه بوده است. درحالی که همواره دشواری دریافت وام‌های کوچک توسط مردم و همچنین تأمین وثایق درخواستی از سوی بانک‌ها مهمترین معضلات این بخش بوده است. این مشکلات در دوره‌های گذشته باعث شد تا به دلیل نداشتن ضمانت، وثایق کافی و بوروکراسی‌های اداری بخشی از جامعه بخصوص اقشار کم درآمد از دریافت آسان تسهیلات محروم شوند.

برهمین اساس بانک مرکزی با رونمایی از کارت‌های اعتباری عام که وام‌های ۱۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی را تأمین می‌کرد نخستین گام را برداشت تا با یک بار اعتبارسنجی و تأمین وثیقه مشتریان خوش حساب همیشه به تسهیلات دسترسی داشته باشند.

از روز ۲۷ اردیبهشت ماه امسال با ابلاغ بخشنامه‌ ای جدید بانک مرکزی دومین گام را برای سهولت دسترسی شهروندان به وام‌های خرد برداشت. براساس این بخشنامه بانک‌ها موظفند درقبال پرداخت وام‌های ۵ میلیون تومانی حساب یارانه‌ای متقاضی را به عنوان وثیقه بپذیرند.

درباره جزئیات این طرح مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی با بیان اینکه سرپرستان خانوار می‌توانند حساب یارانه نقدی خود را به عنوان ضمانت وام ۵ میلیون تومانی معرفی کنند، گفت: بازپرداخت این تسهیلات ۵ساله و نرخ سود ۱۸ درصد است.

نتیجه تصویری برای کارت خرید 5 میلیون تومانی

حمیدرضا غنی آبادی در گفت‌ و‌گو با مهر با تشریح جزئیات تمهیدات جدید بانک مرکزی برای ارائه تسهیلات آسان به مردم گفت: بانک مرکزی در سال ۹۶ در صدد است که روش‌هایی را برای تأمین وثیقه آسان از سوی مردم در دستور کار قرار دهد. به گفته وی به دلیل اینکه اکثریت و قاطبه سرپرستان خانوار، یک حساب یارانه‌ای دارند، در واقع این تدبیر اتخاد شد که به پشتوانه یارانه و حساب یارانه‌ای، امکان صدور کارت اعتباری فراهم باشد و در واقع، وثیقه مورد نیاز بانک، به صورت خودکار تأمین شود.

مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی افزود: متقاضیان کارت های اعتباری با ضمانت قرار دادن حساب های یارانه‌ای می‌توانند از وام استفاده کنند؛ به این معنا که مردم با پشتوانه قرار دادن حساب های یارانه‌ای خود، حداکثر تا سقف ۵ میلیون تومان با عقد مرابحه و امکان بازپرداخت حداکثر ۵ ساله و سود ۱۸ درصد، وام دریافت کنند که بازپرداخت تسهیلات، به صورت خودکار از محل یارانه‌های نقدی از سوی دولت باشد.

وی اظهار داشت: مبالغ این وام‌ها، صرفاً برای خرید کالا و خدمات بوده و تراکنش‌های مالی برداشت وجه و انتقال وجوه، امکانپذیر نیست؛ بر همین اساس، بخشنامه مربوطه در ۲۷ اردیبهشت ماه امسال به شبکه بانکی ابلاغ شده و قابلیت اجرایی دارد. تسهیلات بانکی در قالب «یاراکارت» اعطا می‌شود.

بانک مرکزی به منظور پوشش گسترده کارت‌های اعتباری در کشور و تسهیل بهره‌مندی تمام اقشار جامعه از تسهیلات بانکی به پشتوانه یارانه واریزی به حساب خانوارها که در نهایت می‌تواند منتج به افزایش قدرت خرید خانوارها و ارتقای رضایتمندی جامعه از نظام بانکی و کمک به تولید و اشتغال داخلی می‌شود، طرح «یاراکارت اعتباری» را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.

براساس این بخشنامه که ۲۷ اردیبهشت ماه ابلاغ شد تمام سرپرستان خانوارها که مشمول اخذ یارانه هستند، می‌توانند با ارائه درخواست برای اخذ یاراکارت اعتباری به مؤسسه اعتباری مراجعه کنند.یاراکارت اعتباری در قالب عقد مرابحه توسط مؤسسه اعتباری صادر و تسهیلات آن به صورت نسیه اقساطی به اشخاص مشمول اعطا می‌شود.همچنین به هر خانوار مشمول دریافت یارانه، صرفاً یک فقره یاراکارت اعتباری اعطا و کارت مزبور به نام سرپرست خانوار صادر می‌شود.

طبق روش‌های طراحی شده بازپرداخت تسهیلات اعطایی به صورت خودکار از محل حساب‌های یارانه‌ای اشخاص انجام می‌پذیرد و بدین سبب ریسک ناشی از عدم پرداخت اقساط از سوی اشخاص مشمول به حداقل می‌رسد.

سقف تسهیلات اعطایی به اشخاص مشمول نیز با توجه به میزان یارانه خانوار تعیین می‌شود.

کارت خرید 5 میلیون تومانی به جیب کدامیک از یارانه‌بگیران ...

www.mizanonline.ir/.../کارت-خرید-5-میلیون-تومانی-به-جیب-کدامیک-از-یارانه‌بگیرا...

۷ ساعت پیش - قرار است دریافت‌کنندگان یارانه با گرو گذاشتن حساب سرپرست خانوار، یک کارت اعتباری خرید کالا به‌ارزش ۵میلیون تومان دریافت کنند که بانک ...

اعطای کارت خرید 5 میلیون تومانی به یارانه بگیران + جزئیات

www.eghtesadnews.com/.../170661-اعطای-کارت-خرید-میلیون-تومانی-به-یارانه-بگی...

۴ روز پیش - دریافت کنندگان یارانه می توانند با وثیقه گذاشتن حساب یارانه سرپرست خانوار، یک کارت اعتباری خرید کالا به ارزش ۵ میلیون تومان دریافت کنند.

پرداخت کارت خرید ۵ میلیون تومانی به یارانه بگیران - سایت ...

www.tabnak.ir › صفحه نخست › اقتصادي

۴ روز پیش - پرداخت کارت خرید ۵ میلیون تومانی به یارانه بگیران. کد خبر: ۷۰۰۰۵۰ ... این تسهیلات 5 ساله و نرخ سود آن 18 درصد است. به گفته مدیر اداره مطالعات و ...

پرداخت کارت خرید ۵ میلیون تومانی به یارانه بگیران | ...

www.eghtesadonline.com/.../197210-پرداخت-کارت-خرید-میلیون-تومانی-به-یارانه-ب...

۴ روز پیش - پرداخت کارت خرید ۵ میلیون تومانی به یارانه بگیران ... این تسهیلات 5 ساله و نرخ سود آن 18 درصد است. به گفته مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی ...

جزئیات پرداخت وام 5 میلیون تومانی/ پذیرش یارانه نقدی ...

www.iranjib.ir/.../جزئیات-پرداخت-وام-5-میلیون-تومانی--پذیرش-یارانه-نقدی-بعنوان-...

۴ روز پیش - جزئیات پرداخت وام 5 میلیون تومانی/ پذیرش یارانه نقدی بعنوان ضامن ... شد که بر مبنای آن، سقف تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی برای کارتهای طلایی، نقره‌ای و ... وی اظهار داشت: مبالغ این وام ها، صرفا برای خرید کالا و خدمات بوده و تراکنش‌های ...

نحوه دریافت کارت خرید کالا به ارزش ۵ میلیون تومان - YJC

www.yjc.ir › اقتصادی › بورس‌،‌بانک و بیمه

۴ روز پیش - نحوه دریافت کارت خرید کالا به ارزش ۵ میلیون تومان ... مرکزی این مبلغ را در مدت 5 سال با سود 18 درصد از حساب یارانه متقاضیان برداشت می کند.

نحوه دریافت کارت خرید کالا با گرو گذاشتن یارانه - شبکه خبر

www.irinn.ir/fa/news/502360/نحوه-دریافت-کارت-خرید-کالا-با-گرو-گذاشتن-یارانه

۴ روز پیش - دریافت کنندگان یارانه می توانند با گرو گذاشتن حساب سرپرست خانوار، یک کارت اعتباری خرید کالا به ارزش 5 میلیون تومان دریافت کنند.

کارت خرید 5 میلیونی برای یارانه بگیران + جزئیات و نحوه ...

shahrematlab.com › صفحه اصلی › اخبار روز › اخبار اقتصادی

کارت خرید 5 میلیونی , پرداخت کارت خرید ۵ میلیون تومانی به یارانه بگیران کارت خرید 5 میلیونی : دریافت کنندگان یارانه می توانند با گرو گذاشتن حساب سرپرست.

چگونه با یارانه وام 5 میلیونی بگیریم؟ | اتاق خبر 24

otaghkhabar24.ir/news/100648

۳ روز پیش - 5. حداکثر همان پنج میلیون تومان. متقاضیان کارت های اعتباری با ضمانت قرار ... مبالغ این وام ها، صرفا برای خرید کالا و خدمات بوده و تراکنش های مالی ...

جزئيات خريد 5/1 ميليوني و شارژ كارت اعتباري كارمندان - ...

www.bultannews.com › صفحه نخست › سیاسی

 

با كسر نخستين قسط 70 هزار توماني، معادل آن مجدداً به اعتبار كارت افزوده مي‌شود با پايان يافتن اقساط، سقف اعتبار كارت مجدداً به 5/1 ميليون تومان مي‌رسد

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
آرشیو

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

Xبستن تبليغات