close
تبلیغات در اینترنت
ثبت نام در سایت کارورزی | karvarzi.mcls.gov.ir | آموزش شرایط و نحوه ثبت نام po pop
loading...

جدید 96 | عکس،دانلود،فیلم

برچسب ها:ثبت نام سایت کارورزی,سایت کارورزی ,karvarzi.mcls.gov.ir,آدرس سایت کارورزی , شرایط ثبت نام سایت کارورزی, نحوه ثبت نام سایت کارورزی,آموزش ثبت نام سایت کارورزی,کانال تلگرام سایت کارورزی ,ثبت نام سایت کارورزی,سایت کارورزی وزارت کار,سایت کارورزی دولت,آدرس سایت کارورزی,سامانه…

ثبت نام در سایت کارورزی | karvarzi.mcls.gov.ir | آموزش شرایط و نحوه ثبت نام

admin شنبه 13 خرداد 1396 نظرات ()

برچسب ها:ثبت نام سایت کارورزی,سایت کارورزی ,karvarzi.mcls.gov.ir,آدرس سایت کارورزی , شرایط ثبت نام سایت کارورزی, نحوه ثبت نام سایت کارورزی,آموزش ثبت نام سایت کارورزی,کانال تلگرام سایت کارورزی ,ثبت نام سایت کارورزی,سایت کارورزی وزارت کار,سایت کارورزی دولت,آدرس سایت کارورزی,سامانه کارورزی وزارت کار,سایت کارورزی روحانی,سایت سامانه کارورزی,سامانه ثبت نام کارورزی,شرایط و نحوه ثبت نام در سایت کارورزی,سایت کارورزی ,شرایط ثبت نام سایت کارورزی,کارورزان برای حضور در دوره کارورزی حدود 310هزار تومان دریافت می کنند و مشمول بیمه مسئولیت مدنی می شوند. در ادامه جزئیات بیشتری از طرح کارورزی دولت می خوانید.

جزییاتی از شرایط ثبت نام در سایت کارورزی

دولت اقدام به راه اندازی سایت کاروزی وزارت کار کرده که بر اساس آن قرار است فارغ التحصیلات طبق شرایط خاص و توافقی که بین دولت و کارفرمایان اتفاق می افتد دوره های کارورزی را طی کنند و برای ورود به بازار کار محیا شوند.سایت کارورزی

سایت کارورزی
 
بنا بر این گزارش این طرح ضمن آموزش نیروی کاری ماهر می تواند به کاهش آمار بالای بیکاری در بین فارغ التحصیلان کمک کند و اساسا جامعه هدف این طرح همین قشر هستند. یعنی کسانی که به تازگی فارغ التحصیل شده اند و زمان زیادی از اخذ مدرک آن ها نمی گذرد.
 
عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون از آغار رسمی طرح کارورزی از تیرماه خبر داد و گفت:کارورزان برای حضور در دوره کارورزی حدود 310هزار تومان دریافت می کنند و مشمول بیمه مسئولیت مدنی می شوند.
 
وی با بیان اینکه تا کنون بیش از 60 هزار نفر در سایت کارورزی نام نویسی کرده اند، ادامه داد:همزمان کوشش می کنیم بنگاه های  اقتصادی و کارفرمایانی که علاقمند به پذیرش کارورزان هستند هم نام نویسی کنند و با تشکل های کارفرمایی، صنعتی و دستگاه های مرتبط با اینها در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم حداکثر پذیرش را برای کارورزان ایجاد کنیم.
 
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود:پس از اینکه کارورز دوره کارورزی را طی کند اگر توسط کارفرما جذب و مشغول به کار رسمی شود دولت برای مدت 2 سال سهم کارفرما را در بحث بیمه تأمین اجتماعی پرداخت می کند.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هفته گذشته از رونمایی سامانه طرح کارورزی خبر داد و اعلام کرد که در طرح کارورزی، افراد تحصیلکرده و جویای کار با حضور در دوره های آموزش مهارتی با محیط واقعی کسب و کار آشنا می شوند.
 
به گفته وی همه فارغ التحصیلان بیکار و جوانان جویای کار با ثبت نام در این طرح، مشمول بیمه حوادث شده و یک سوم حداقل  دستمزد به آنها پرداخت می شود.
 
بر این اساس جوانان جویای کار، فارغ التحصیلان دانشگاهی و متقاضیان شغل می توانند از امروز با مراجعه به سامانه https://karvarzi.mcls.gov.ir مراحل ثبت نام خود را دنبال کنند.
 
برای ثبت نام در سایت کارورزی وزارت کار احراز شرایط زیر الزامی است:
الف- حداکثر 23 سال سن برای مقطع تحصیلی کاردانی، 25 سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی، 28 سال برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و 32 سال برای مقطع تحصیلی دکتری.
تبصره 1:به حداکثر سن دانش آموختگان دانشگاهی جویای کار ذکوری که دوره خدمت نظام وظیفه را گذرانده اند دو سال اضافه می شود.
تبصره 2:دانش آموخته دانشگاهی که به مدت 3 ماه یا بیشتر سوابق بیمهای (تامین اجتماعی و یا خدمات کشوری) دارد، از شمول این طرح خارج می باشد.
ب – ثبت نام در سامانه کارورزی.
ج- کمتر از 3 سال از تاریخ اخذ مدرک دانشگاهی سپری شده باشد.
د- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت برای متقاضیان ذکور.
ه- عدم سابقه شرکت در دوره کارورزی.
و- سپری شدن حداقل سه ماه از ثبت نام در مرکز کاریابی و مشاوره شغلی.
تبصره:کارورزانی که کمتر از دو ماه از شروع دوره، انصراف کتبی خود را اعلام نمایند، یا بر اساس بندهای ب، ج و د ماده13 دوره کارورزی آنها قطع گردد، برای یکبار از موضوع بند (ه ) مستثنی می باشند.
و- کارورز موظف است در طول دوره کارورزی نسبت به گذراندن دوره آموزشی" آمادگی شغلی" از طریق سازمان آموزش فنی و حرفهای کشور و اخذ گواهینامه مربوطه، اقدام نماید.
 
*آموزش تصویری ثبت نام در سایت کارورزی دولت:
 
1- روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.
 
شرایط ثبت نام سایت کارورزی
 
2- بعد از مطالعه توافق نامه تایید را بزنید.
 
سایت کارورزی دولت
 
3- مشخصات خود را وارد کنید و گزینه ثبت نام را بزنید.
 
سایت کارورزی
 
4- ثبت نام اولیه شما انجام شده و با انتخاب گزینه های سمت راست به ترتیب اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید.
 
سایت کارورزی
 
5- در بخش مشخصات هویتی اطلاعات اولیه وارد شده را تکمیل کنید و ذخیره را بزنید.
 
سایت کارورزی
 
6- در این قسمت تحصیلات خود را وارد کنید و ذخیره را بزنید.
 
سایت کارورزی
 
7- اطلاعات مربوط به آدرس محل سکونتتان را در این بخش وارد کنید.
 
سایت کارورزی
 
8- در این قسمت علایق و مهارتهای مورد نظر برای انتخاب شغل را وارد کنید.
سایت کارورزی
9- در این بخش می توانید از پیام هایی که در آینده برای شما ارسال می شود مطلع شوید.
 
سایت کارورزی
10- از این بخش می توانید درخواست ها یا سوالاتتان را برای سامانه ارسال کنید.
 
سایت کارورزی
11- این مرحله پایانی کار شما است و مدارک و گواهی نامه و مدارک شناسایی را از اینجا بارگذاری کنید.
سایت کارورزی
 
پس از ثبت نام با راه اندازی سامانه از طریق پیام و پیامک مراحل بعد به کارورزان اطلاع رسانی می‎شود.
 
منابع مالی طرح کارورزی از کجا تامین می شود؟
 
مهمترین منابع اجرای طرح، بودجه سنواتی دستگاههای مجری، بودجه استانها، درآمدهای ناشی از قانون هدفمند سازی یارانه ها و ردیف های متفرقه بودجه، کمکهای بلاعوض مردمی، سازمانهای حمایتی، موسسات خیریه و نهادهای عمومی غیر دولتی و منابع اشتغالزایی دولت است که به تصویب شورای عالی اشتغال می رسد.
 
مدت، میزان و نحوه پرداخت کمک هزینه طرح کارورزی
 
طول دوره کارورزی حداقل 6 ماه و حداکثر 12 ماه برای هر کارورز بر اساس استاندارد های مصوب آموزشی مهارت تعیین می شود.مدت آموزش در هر ماه 140 ساعت ، ساعات آموزش در هر روز حداقل 6 و حداکثر 8 ساعت تعیین می شود.
 
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور موظف است ظرف مدت یک ماه پس از تصویب این آیین نامه نسبت به تهیه استانداردهای آموزشی اقدام و مراتب را به نحو مقتضی به اطلاع دستگاههای مجری و ناظر استانی و سایر افراد و نهادهای ذیربط برساند.
 
کمک هزینه طرح کارورزی ماهیانه در سال 1394 معادل چهار میلیون ریال تعیین شده که 70 درصد این مبلغ توسط واحد پذیرنده و 30 درصد باقیمانده توسط دستگاه مجری به کارورز پرداخت می شود.میزان کمک هزینه کارورزی همه ساله توسط بالاترین مقام دستگاه ناظر تعیین وجهت اجرا ابلاغ می شود.
 
واحده پذیرنده مکلف است ماهانه بر اساس ساعات آموزش طی شده کارورز نسبت به واریز سهم خود به حساب کارورز اقدام کند.سهم دستگاه مجری پس از واریز سهم واحد پذیرنده به حساب کارورز واریز می شود.
 
پرداخت کمک هزینه سهم دستگاه مجری و واحدپذیرنده مربوط به آخرین ماه دوره کارورزی منوط به ارائه گواهینامه قبولی کارورز در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه ای به دستگاه مجری خواهد بود.
منبع : میزان آنلاین-نمناک
ورود به سایت کارورزی وزارت کار karvarzi.mcls.gov.ir و ثبت ...
khabarpu.com/p/gov/سایت-کارورزی-karvarzi.mcls.gov.ir.php
ورود به سایت کارورزی وزارت کار www.karvarzi.mcls.gov.ir برای ثبت نام بیکاران و کارجویان و کارورزان, ثبت نام واحد پذیرنده در سامانه کارورزی وزارت کار.
شرایط ثبت نام سایت کارورزی دولت + راهنما/ karvarzi.mcls.gov.ir
bazarnews.ir/fa/news/.../شرایط-ثبت-نام-سایت-کارورزی-دولت-راهنما-karvarzimclsgovi...
۳ روز پیش - راهنمای سایت کارورزی دولت و جزئیات شرایط آن را از اینجا مشاهده کنید.
ثبت نام در سامانه طرح کارورزی وزارت کار آغاز شد + آدرس سایت
www.eghtesadnews.com/.../168350-ثبت-نام-در-سامانه-طرح-کارورزی-وزارت-کار-آغاز-...
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - سامانه طرح کارورزی وزارت کار به منظور ثبت نام متقاضیان کار و فارغ التحصیلان بیکار دانشگاهی از امروز آغاز به کار کرد.
سامانه کارورزی آغاز به کار کرد - ایسنا
www.isna.ir/news/96022314451/شرایط-ثبت-نام-فارغ-التحصیلان-اعلام-شد
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - سامانه طرح کارورزی وزارت کار به منظور ثبت نام متقاضیان کار و فارغ ... باید برحسب کارورز یا واحد پذیرنده بودن، وارد بخش ثبت نام سایت شوند.
بازگشایی سامانه کارورزی ویژه ثبت نام فارغ‌التحصیلان ...
www.mehrnews.com/.../بازگشایی-سامانه-کارورزی-ویژه-ثبت-نام-فارغ-التحصیلان-...
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - از افرادی که در سایت کارورزی به نشانی karvarzi.mcls.gov.ir ثبت نام کردند پوزش می طلبیم. متاسفانه مرجع قضایی بدون هیچگونه تحقیق و مذاکره ای ...
برچسب ها - سایت کارورزی - آفتاب
aftabnews.ir/fa/tag/1/سایت%20کارورزی
عیی منصوری با اشاره به اینکه طرح کارورزی بخشی از... فرآیند رسمی اجرای طرح کارورزی را اعلام کنیم وی با... سایت کارورزی نام نویسی کرده اند ادامه داد همزمان کوشش.
سایت کارورزی- جام نیوز
www.jamnews.ir/Keywords/249900/سایت%20کارورزی
وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: سایت کارورزی به دنبال شکایت یک نامزد مستعفی انتخابات ریاست جمهوری از سوی قوه قضاییه مسدود شده و این وزارتخانه به ...
اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی مسدود سازی ...
https://www.mcls.gov.ir/.../اطلاعیه-وزارت-تعاون-کار-و-رفاه-اجتماعی-در-پی-مسدود-ساز...
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - در پی مسدود شدن سایت کارورزی از سوی مرجع قضایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاعیه داد.
سامانه جایابی کارآموزان
karamouzi.irost.org/
سامانه ايران كارورز · سامانه جامع جشنواره‌هاي خوارزمي. تماس با ما. تلفن: 02156276630. 02156275457 از ساعت 9 تا 12. ایمیل: karamouzi@irost.ir. آدرس: تهران، اتوبان ...
ورود به سایت سامانه کارورزی www.karvarzi.mcls.gov.ir سایت ...
niaznegar.ir/s-1529-www.karvarzi.mcls.gov.ir-سایت-کارورزی
ورود به سایت سامانه کارورزی وزارت کار www.karvarzi.mcls.gov.ir, ثبت نام کارجو در سایت کارورزی karvarzi.mcls.gov.ir, ثبت نام کارورز و کارجویان در سامانه کارورزی.سایت کارورزی | آدرس سایت ثبت نام کار دولت karvarzi.mcls ...
www.delna.ir/سایت-کارورزی.html
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - سایت کارورزی دولت karvarzi.mcls.gov.ir تاسیس شد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در پی وعده خود سایت کارورزی را به آدرس karvarzi.mcls.gov.ir ...
الف - از فیلتر شدن سایت کارانه قالیباف تا رونمایی از سایت ...
alef.ir/vdcbwgba8rhbzap.uiur.html?470481
از فیلتر شدن سایت کارانه قالیباف تا رونمایی از سایت کارورزی دولت روحانی/ همه چیز از آمدن و رفتن سایت های اشتغال در آستانه انتخابات. بخش اقتصادی الف، 20 ...
خبرگزاری تسنیم - دولت سامانه "کارانه" را فیلتر و "کارورزی" ...
https://www.tasnimnews.com/.../دولت-سامانه-کارانه-را-فیلتر-و-کارورزی-را-جایگزین...
دولت سامانه "کارانه" را فیلتر و "کارورزی" را جایگزین کرد/آقای وزیر کشور، طرح حسن ... رحمانی فضلی، وزیر کشور هم در پاسخ به سؤالی در مورد راه‌اندازی سایت کارانه ...
ایرنا - مسدودشدن سایت کارورزی وزارت کار باشکایت یک نامزد ...
www.irna.ir/fa/News/82538520/
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - تهران-ایرنا- وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: سایت کارورزی به دنبال شکایت یک نامزد مستعفی انتخابات ریاست جمهوری از سوی قوه قضاییه ...
آنا | سایت کارورزی
www.ana.ir/search.aspx?k=سایت%20کارورزی
معاون دادستان کل کشور در رابطه با اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر تعطیلی سایت کارورزی با دستور مرجع قضایی بدون هرگونه تحقیق و مذاکره ...
نماینده قالیباف خواستار فیلتر «سایت کارورزی» شد - ...
www.bartarinha.ir/fa/news/.../نماینده-قالیباف-خواستار-فیلتر-سایت-کارورزی-شد
نماینده محمدباقر قالیباف در کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در نامه ای به دادستان کشور خواستار فیلتر شدن سایت «کارورزی» دولت یازدهم شد.
سایت کارورزی رفع فیلتر شد - سایت خبری تحلیلی تابناك ...
www.tabnak.ir › صفحه نخست › اجتماعي
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - معاون دادستان کل کشور گفت: اطلاعیه وزارت کار در رابطه با ادعای پیگیری رفع فیلتر سایت کارورزی از طریق مراجع بالادستی خلاف واقع است،چرا که ...
آدرس سایت و آموزش ثبت نام کارورزی دولت روحانی karvarzi ...
www.dailys.ir › حوادث
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - آدرس سایت حسن روحانی ,ادرس سایت کار دولت روحانی ,ثبت نام در سامانه کارورزی وزارت کار,سامانه کارورزی وزارت کار,سایت ثبت نام کارورزی روحانی ...
سایت کارورزی دولت دوباره به راه افتاد - پارسینه
www.parsine.com/fa/news/357548/سایت-کارورزی-دولت-دوباره-به-راه-افتاد
سامانه کارورزی دولت یازدهم که در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری استارت ... پاسخ دادستانی درباره مسدود شدن سامانه کارورزی و سایت کارانه در ایام انتخابات به ...
مسدودشدن سایت کارورزی وزارت کار باشکایت یک نامزد مستعفی
www.iranjib.ir/.../مسدودشدن-سایت-کارورزی-وزارت-کار-باشکایت-یک-نامزد-مستعفی/
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: سایت کارورزی به دنبال شکایت یک نامزد مستعفی انتخابات ریاست جمهوری از سوی قوه قضاییه ...
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
آرشیو

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

Xبستن تبليغات