close
تبلیغات در اینترنت
اخبار بازیگران
loading...

جدید 96 | عکس،دانلود،فیلم

اخبار بازیگران

فصل دوم سریال عاشقانه | خلاصه داستان و بازیگران | زمان پخش

admin پنجشنبه 02 آذر 1396 نظرات ()

برچسب ها:فصل دوم سریال عاشقانه,فصل 2 سریال عاشقانه,فصل دو سریال عاشقانه,فصل دوم عاشقانه,زمان پخش فصل دوم سریال عاشقانه,زمان پخش فصل 2 سریال عاشقانه,فصل 2 عاشقانه,فصل دوم عاشقانه کی پخش می شود,فصل 2 عاشقانه کی پخش می شود,فصل دوم عاشقانه قسمت اول,سریال عاشقانه فصل دوم قسمت اول,زمان پخش فصل دوم سریال عاشقانه,دانلود قسمت اول فصل دوم عاشقانه,تیزر فصل دوم عاشقانه,زمان پخش فصل دوم عاشقانه,آیا سریال عاشقانه فصل دوم دارد؟,فصل دوم سریال عاشقانه ساخته میشود,

با پخش آخرین قسمت از فصل اول سریال عاشقانه در تاریخ 4 مرداد ماه 96 بسیاری از دنبال کنندگان و طرفداران این سریال در جستجوی این هستند که آیا فصل دوم این سریال ساخته می شود یا خیر ؟

از آن جایی که در سکانس پایانی این سریال دیدم که گیسو توسط افرادی جهت کلاهبرداری از افراد هدایت می شده و به او پیشنهاد می شود که به سراغ یک فرد و خانواده دیگر برود و به نحوی پایان قصه باز گذاشته شده است تا عوامل قصد ساخت سری 2 را داشته باشند راحت بتوانند این کار را انجام دهند.

اما تهیه کننده و کارگردان سریال نیز هر کدام اظهاراتی در خصوص ساخته شدن فصل دوم عاشقانه داشته اند.

منوچهر هادی : عاشقانه یک فصل بوده است و تمام !

نتیجه تصویری برای زمان پخش فصل دوم سریال عاشقانه

کارگردان سریال عاشقانه در تاریخ 2 شهریور ماه با انتشار یادداشتی نوشت :

«همچنان سراغ فصل دوم عاشقانه را از من می‌گیرند. عاشقانه یک فصل بوده و تمام شده است. چیز ناتمامی وجود ندارد. به دلیل استقبال بی‌سابقه در نمایش خانگی درخواست ادامه کار در فصل دیگری شده که از ابتدا در برنامه کاری من نبوده است و من هم قطعا تعهد به پروژه دیگری داشتم و هم اکنون در یکی از آن‌ها به مدت ۱۰ ماه مشغولم. بعضی دوستان طلبکارند و معترض که چرا کار را رها کردی؟ این طور نیست عزیزانم. هنوز هم تهیه‌کننده فعلی و سرمایه‌گذاران با بنده برای ادامه کار، مذاکره جدی منوط به قرارداد مکتوب انجام ندادند. امید که مشکلات تهیه‌کنندگان و سرمایه‌گذاران برطرف و پس از مذاکره نهایی و قطعی کار شروع شود.»

مهدی گلستانه تهیه کننده مجموعه «عاشقانه» درباره تولید فصل دوم این سریال گفت: برای تولید فصل دوم سریال «عاشقانه» صحبت هایی شده است و قرار است اتفاق هایی بیفتد که جزئیات آن در جلسه ای که یک شنبه یا دوشنبه هفته آینده برگزار می شود مشخص خواهد شد.

اما منوچهر هادی کارگردان اثر گفته است : 10 پیشنهاد برای ساخت «عاشقانه » دارم ولی ترجیح می‌دهم که آن را کار نکنم و یک قصه دیگر کار کنم ‌و اگر قبول کنم که کار کنم باید فیلمنامه درست در اختیار داشته باشم. همه بازیگرهای «عاشقانه» هم موافق هستند و گفته‌اند من باشم، هستند.

ساخت فصل دوم سریال عاشقانه فعلا منتفی است ( خبر جدید – 10 مرداد 96 )

کبیری درباره تولید سریال «عاشقانه» که آخرین قسمت آن هفته پیش توزیع شد و سود این مجموعه که در شبکه نمایش خانگی به تولید رسید، گفت: تولید یک سریال در شبکه نمایش خانگی اگر براساس استانداردها باشد و به سلایق مردم توجه شود، می تواند سودمند هم باشد.

وی درباره «عاشقانه» نیز بیان کرد: سریال «عاشقانه» می توانست در یک مقطع پایان پیدا کند اما متوقف شد و این توقف، بودجه را بالا برد. اظهارنظر من براساس شبکه توزیع و Vod این است که این پروژه ضرر نداشته و سودهایی هم در بر خواهد داشت.

کبیری اضافه کرد: من البته تا قسمت چهارم به عنوان تهیه کننده سریال حضور نداشتم و بعد از آن به تیم پیوستم ولی با این حال در جریان کار بودم و درباره محاسبه سود دقیق یک اثر نیز باید اجازه داد تا ۷۵ روز بعد از قسمت آخر یک مجموعه بگذرد و بعد مشخص می شود.

تهیه کننده «عاشقانه» در ادامه درباره این پروژه و بازخوردهای آن اظهار کرد: من درکل از پروژه راضی بودم و معتقدم اینها گروه جوانی بودند که به خوبی از عهده کار برآمدند. فیدبک های مردم هم نسبت به کار خوب بوده است. در این میان عده ای هم ممکن است معترض باشند که بالاخره چون پول پرداخت می کنند و هزینه می دهند حق دارند که نظر هم داشته باشند.

وی درباره اینکه چرا سریال بیشتر سراغ افراد طبقه بالای جامعه رفته است و بیشتر به یک سبک زندگی لاکچری پرداخته بود، توضیح داد: ما نمی توانیم در برابر این طبقه از اجتماع مقاومت کنیم. بخشی از اجتماع در این سبک زندگی می کنند و ما نگفتیم خوب هستند یا بد، درواقع نخواستیم قضاوتشان کنیم. البته نقدها به سریال به ما برای ساخت فصل های بعدی کمک می کند و ما دفاع نمی کنیم که بخواهیم بگوییم تمام پلان های ما عین حقیقت است اما ترویج لاکچری هم نکردیم، ما بیشتر مسایل این طبقه را نشان دادیم و بیننده هم با آن ارتباط برقرار کرد.

وی درباره تولید سریال در بخش خصوصی و اینکه باز هم این مسیر را ادامه می دهد یا خیر؟ اظهار کرد: صد در صد می توان در شبکه نمایش خانگی آثار سودآور تولید کرد. تهیه کننده در یک اثر نمایشی تئوریسین هم هست و الزاما این نیست که فقط هزینه را پرداخت کند و اگر تیم به درستی عمل کنند می توان سود منطقی را هم انتظار داشت.

تهیه کننده «عاشقانه» درباره گسترش ظرفیت های توزیع سریال ها یادآور شد: گسترش VOD کمک زیادی به شبکه نمایش خواهد کرد و فرهنگسازی خوبی هم در این چند سال اخیر در حوزه فروش اینترنتی بوجود آمده که مخاطب حتی می بیند وقتی می تواند نسخه ای را با ۲۰۰۰ تومان بخرد سراغ سی دی هم ممکن است نرود.

وی درباره دانلودهای این سریال نیز گفت: دانلود غیرقانونی همیشه بوده است و خواهد بود اما خوشبختانه فرهنگ ما به سطحی رسیده که گویی مخاطبان هوای این سریال را داشتند و ما فروش مناسبی داشتیم و اینها نشان می دهد که مردم زیاد رغبتی به حرام دیدن ندارند.

کبیری درباره ساخت فصل دوم سریال «عاشقانه» عنوان کرد: گروهی که ما با هم در ارتباط هستیم اعم از کارگردان، سرمایه گذار و دیگر عوامل قرار نیست امسال اقدامی برای تولید فصل دو داشته باشد. حتی پروانه ساخت فصل دوم سریال نیز صادر نشده است و باید دید ساخت فصل دوم به چه زمانی خواهد افتاد.

این تهیه کننده در پایان از ساخت یک سریال در تلویزیون و همچنین یک سریال 36 قسمتی در شبکه نمایش خانگی خبر داد.

حال باید دید که ایا ادامه این سریال ساخته خواهد شد یا خیر .

تاکنون جزئیاتی در خصوص داستان و بازیگران فصل دوم سریال عاشقانه  اعلام نشده است که در صورت قطعی شدن این امر در سایت آریا پیکس میتوانید در جریان قرار بگیرید.

ضمن اینکه که تهیه کننده اثر در خصوص زمان پخش آن گفته است که با پایان فصل دوم شهرزاد اولین قسمت این مجموعه پخش میگردد.

برگرفته :آریا پیکس

زمان توزیع و پخش فصل دوم سریال عاشقانه اعلام شد · جدید 96 -گهر

gahar.ir/زمان-توزیع-و-پخش-فصل-دوم-سریال-عاشقانه-ا/

فصل دوم سریال عاشقانه ,زمان پخش سریال عاشقانه,زمان توزیع سریال عاشقانه,اعلام زمان پخش سریال عاشقانه,زمان پخش قسمت دوم سریال عاشقانه,زمان پخش فصل دوم عاشقانه.

بازیگران فصل دوم سریال عاشقانه ۲ + زمان پخش و توزیع ...

golfun.ir/دانلود-فصل-دوم-سریال-عاشقانه-۲/

بازیگران فصل دوم سریال عاشقانه ۲. مهدی گلستانه تهیه کننده فصل اول سریال عاشقانه در اینستاگرام نوشت: يک سورپرايز فوق العاده فيلمنامه فصل دوم سريال عاشقانه.

زمان پخش فصل دوم سریال عاشقانه 2 - نماشا

ویدئو برای زمان پخش فصل دوم سریال عاشقانه▶ 2:27

www.namasha.com/v/iLnAGLOV

۴ مرداد ۱۳۹۶

برای مشاهده زمان پخش فصل دوم سریال عاشقانه 2 به کانال ما بپیوندید = https://telegram.me/joinchat/BaFT1T9HKDsthqThShBwQA جدیدترین قسمت ...

آپارات - زمان پخش فصل دوم عاشقانه

https://www.aparat.com/result/زمان_پخش_فصل_دوم_عاشقانه

زمان پخش فصل دوم 2 سریال عاشقانه | Series Asheghaneh Season 2 · 00TAKE ME DOWN00. 14,847 بازدید. -. 3 ماه پیش. 1:24 ...

آیا فصل دوم سریال عاشقانه ساخته می شود ؟ +جزئیات داستان و ...

ariapix.net/1396/05/سریال-عاشقانه-فصل-دوم.html

با پخش آخرین قسمت از فصل اول سریال عاشقانه در تاریخ 4 مرداد ماه 96 بسیاری از ... زمان پخش آن گفته است که با پایان فصل دوم شهرزاد اولین قسمت این مجموعه پخش ...

زمان پخش فصل دوم سریال عاشقانه | دانلود روزانه

dlroozane.com/tag/زمان-پخش-فصل-دوم-سریال-عاشقانه/

دانلود سریال عاشقانه فصل دوم با لینک مستقیم. دانلود رایگان فصل 2 سریال عاشقانه با کیفیت عالی 1080p. زمان انتشار در ادامه…

فصل دوم سریال «عاشقانه» کی توزیع می شود؟ | بامداد مهدی - ...

www.ghatreh.com/news/nn38549921/فصل-دوم-سریال-عاشقانه-توزیع-شود

۵ مرداد ۱۳۹۶ - بامداد مهدی گلستانه، تهیه کننده سریال عاشقانه گفت: فصل دوم این مجموعه بعد از قسمت پایانی سریال شهرزاد توزیع.

دانلود فصل دوم سریال عاشقانه 2 - کول دانلود

www.cooldownload.ir/دانلود-فصل-دوم-سریال-عاشقانه-2.html

۴ آبان ۱۳۹۶ - دانلود فصل دوم سریال عاشقانه 2 - کول دانلود, دانلود عاشقانه فصل 2 با لینک مستقیم, دانلود ... فصل دوم عاشقانه قسمت اول کی پخش میشود, فصل دوم عاشقانه کی میاد, تاریخ پخش فصل دوم سریال عاشقانه ... زمان پخش در شبکه نمایش خانگی.

زمان پخش فصل دوم سریال عاشقانه 2 اعلام شد :: دانلود زیرنویس ...

movie-film.ir/post/زمان-پخش-فصل-دوم-سریال-عاشقانه-2-اعلام-شد

دانلود سریال عاشقانه 2 Asheghane فصل 2 قسمت 1 فصل 2 همکاری در فروش مووی-فیلم قسمت اول از فصل 2 سریال عاشقانه پس از اتمام سریال شهرزاد پخش میشود با ...

زمان پخش فصل دوم سریال عاشقانه | مواستار

mostar.ir › بازیگران

۵ مرداد ۱۳۹۶ - مهدی گلستانه، تهیه کننده سریال «عاشقانه» : فصل دوم این مجموعه بعد از قسمت پایانی سریال «شهرزاد» توزیع خواهد شد. منبع: isna.ir.آپارات - فصل دوم سریال عاشقانه

https://www.aparat.com/result/فصل_دوم_سریال_عاشقانه_

آپارات - فصل دوم سریال عاشقانه. ... دانلود فصل دوم سریال عاشقانه قسمت اول در تلگرام @Movtel · کانال تلگرام تصویرفا... 66,419 بازدید. -. 4 ماه پیش. 1:47 ...

دانلود فصل دوم سریال عاشقانه 2 - کول دانلود

www.cooldownload.ir/دانلود-فصل-دوم-سریال-عاشقانه-2.html

۴ آبان ۱۳۹۶ - دانلود فصل دوم سریال عاشقانه 2 - کول دانلود, دانلود عاشقانه فصل 2 با لینک مستقیم, دانلود فصل دوم سریال عاشقانه, جدیدترین اخبار فصل دوم عاشقانه, ...

‏دانلود سریال عاشقانه · ‏دانلود قسمت 1 فصل 2 سریال ... · ‏دانلود سریال دل

بازیگران فصل دوم سریال عاشقانه ۲ + زمان پخش و توزیع ...

golfun.ir/دانلود-فصل-دوم-سریال-عاشقانه-۲/

بازیگران فصل دوم سریال عاشقانه ۲. مهدی گلستانه تهیه کننده فصل اول سریال عاشقانه در اینستاگرام نوشت: يک سورپرايز فوق العاده فيلمنامه فصل دوم سريال عاشقانه.

ساخت فصل دوم سریال عاشقانه منتفی شد | خبرگزاری ایلنا

www.ilna.ir/بخش-فرهنگ-هنر-6/528023-ساخت-فصل-دوم-سریال-عاشقانه-منتفی-شد

 

۳ شهریور ۱۳۹۶ - به گزارش ایلنا، بعد از پایان پخش فصل اول سریال عا

تعداد صفحات : 17

تبلیغات
آرشیو

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

Xبستن تبليغات